close
تبلیغات در اینترنت
گزارش چهارمین جلسه‌ی شورای اجرایی اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی- آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی ک

مشاهیر ادب و فرهنگ ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

مطالب مربوط

گزارش چهارمین جلسه‌ی شورای اجرایی اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی- آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی ک

گزارش چهارمین جلسه‌ی شورای اجرایی اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی- آموزشی  معلمان زبان و ادبیات فارسی ک

به‌نام خدا

 

گزارش چهارمین جلسه‌ی شورای اجرایی اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی-آموزشی  معلمان زبان و ادبیات فارسی کشور در دوره پنجم

 

   چهارمین جلسه‌ی شورای اجرایی اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی کشور در دوره‌ی پنجم، پس از هماهنگی با مرکز برنامه‏ریزی و آموزش نیروی انسانی  و اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و انجمن علمی معلمان زبان و ادبیات فارسی آن استان،  با حضور اعضای شورای اجرایی اتحادیه و اعضای انجمن علمی معلمان ادبیات استان  كرمان  و دو دبير انجمن مهمان (استان های هرمزگان و یزد)، مورخ چهارشنبه 30 دی ماه 1394 با حضور نماینده دفتر تألیف كتب درسي و رييس گروه ادبيات، جناب آقاي دکتر اکبری شلدره در سالن کنفراس خانه معلم کرمان  برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر اکبری  نماینده‌ی دفتر تألیف کتب در وازرتخانه، ضمن تشکر از همه‌ی اعضای شورای اجرایی اتحادیه‌ی ادبیات فارسی کشور و تأکید بر این‌که گروه زبان و ادبیات فارسی وزارتخانه با پشتیبانی همکارانی چون اعضای شورای اتحادیه‌ی ادبیات فارسی کشور به فرایند تالیف و تحلیل کتاب‌های درسی ادبیات می‌پردازد، به اختصار توضیحی از روند چاپ کتاب‌های درسي ادبیات فارسی در متوسطه‌ی دوم پرداختند. ایشان فرمودند: «در سال آینده کتاب پایه‌ی دهم را داریم و هم اکنون مشغول آماده‌سازی مطالب آن هستیم. همکاران فرهنگی می‌توانند نظرات خود را درباره‌ی مواردی از دروس یا بخشی از کتاب که علاقه‌مندند در کتاب قید شود و یا بیشتر به آن توجه شود، به صورت طرح‌های پیشنهادی برای ما ارسال کنند .

ما سعی کرده‌ایم کتاب‌های دروس ادبیات فارسی، بیشتر علمی - مهارتی باشد تا مورد توجه دانش‌آموزان قرار گیرد. خواهشمندم که برای آن‌که همکاران ما در متوسطه دوم احاطه کامل بر تدریس پایه‌ی دهم داشته باشند، حتماً کتاب‌های پایه‌های متوسطه‌ی اول را مطالعه بفرمایند تا از محتوای آن مطلع باشند.»

 

     در ادامه‌ی این جلسه پس از تشريح دستور جلسه و بحث و گفتگو، تصمیماتی به شرح زيراتخاذ شد:

1. دوره‌ی ضمن خدمت کشوری به صورت الکترونیکی مجازی به صورت آزمون ملی، با هماهنگي مركز برنامه‏ریزی و آموزش نيروي انساني وزارت متبوع و دبيرخانه اتحاديه برگزار گردد. اين دوره برای همکاران فرهنگی رشته زبان و ادبیات فارسی در تمام مقاطع تحصيلي و پست هاي سازماني به صورت 18 ساعت ضمن خدمت از کتاب «صداهایی برای ننوشتن و آواهایی برای نوشتن» اثر دکتر فریدون اکبری شلدره با مقدمه‌ی دکتر خرمشاهی از نشر روزگار برگزار مي گردد. موضوع کتاب در مورد مهارت‌های نوشتاری و آموزش انشا است. موضوع به صورت بخشنامه کشوری به زودي اطلاع رسانی می‌شود.

هزینه‌ی ثبت‌نام وآزمون مبلغ 10 هزارتومان است که توسط همکاران متقاضی به حساب اتحادیه‌‌ی علمی آموزشی معلمان ادبیات کشور واریز خواهد ‌شد.

شماره حساب  اتحادیه ادبیات فارسی کشور

 بانک ملی- سیبا  0106608646007

تهیه‌ی کتاب از طریق نشر روزگار خواهد بود که دبیران انجمن‌های استان‌‌ها برای سهولت می‌توانند آن را برای اعضای خود تهیه نمایند. قیمت هر جلد کتاب 500/12 تومان است و در صورت تقاضاي تعداد زياد با 35 درصد تخفيف در اختيار همكاران قرار خواهد گرفت.

همه‌ی همکارانی که علاقه مند به این آزمون ملی ضمن خدمت هستند، باید حتماً در تاریخ‌های اعلام شده در بخشنامه ثبت نام نمایند.

2. متن قرارداد چاپ و انتشار كتب علمي حاصل از پژوهش‏ها و پایان نامه‏هاي همکاران عضو انجمن‌هاي علمي معلمان ادبيات استان‏‏ها، بررسي و مورد تأييد اعضا قرار گرفت. همچنين با توجه به اينكه طرف قراردادِ انتشارات  در اين زمينه، اتحاديه‌ی ادبیات فارسی کشور است، لزوم تدوین تفاهم‌نامه‌اي داخلي بین همكاران مؤلف و اتحاديه به صورت جداگانه نیز الزامی است که مفاد آن به شرح زیر است:

الف: آثار رسیده باید پیش از چاپ به تأیید شورای منتخب پژوهشی اتحادیه برسد.

ب: درج آرم اتحادیه بر روی کتاب و در صفحه‌ی شناسنامه‌ی کتاب  الزامی است.

پ: چاپ و نشر کتاب با شمارگان 500 نسخه است. که 20  جلد از آن به رایگان در اختیار اتحادیه قرار می‌گیرید.

تعهد: انجمن‌ هر استان ملزم است برای معرفی بیشتر آثار همکاران و خرید حمایتی، 10 جلد از کتاب‌های منتشر شده را با تخفیف 40 درصد خریداری نماید. همچنین مؤلف کتاب موظف است 50 جلد کتاب خود را با تخفیف 20 درصد از ناشر خریداری نماید.

 

3. با توجه به پیگیری‏هاي لازم برای دریافت مجوز انتشار نشریه‌ی تخصصی اتحادیه‌ی معلمان ادبیات فارسی کشور، قراردادی با نشریه‌ی تخصصی رودکی منعقد گردید و مقرر شد تا در هر شماره‌ی این نشریه که هم اکنون با عنوان تحلیلی- پژوهشی ادبی منتشر می‌گردد، حداقل 10 مقاله از مدرسان دروس ادبیات فارسی کشور که به تایید اتحادیه‌ ادبیات فارسی رسیده است، به چاپ برسد.

ذکر نام اتحادیه و شورای اجرایی اتحادیه‌ی ادبیات فارسی کشور در شناسنامه‌ی این نشریه الزامی است.

مقالات  ارسالی همکاران فرهنگی توسط شورای پژوهشی اتحادیه برای چاپ انتخاب می‌شود.

هزینه‌ی چاپ هر مقاله مبلغ 150000 تومان است كه بعد از تأیید به نویسنده‌ی اثر اعلام خواهد شد.

خرید 10 نسخه از مجله‌ی رودکی با 30 درصد تخفیف توسط انجمن‌های استان‌ها الزامی خواهد بود.

حق‌الزحمه شورای پژوهشی که شامل ویراستاری و... مقالات است، توسط اتحادیه پرداخت خواهد شد.

4 . شناسایی چهره‌های علمی فرهنگی استان‌ها توسط دبیران انجمن‌های ادبیات هر استان و معرفی آنان به اتحاديه براي ارسال به دفتر تألیف کتب درسی وزارتخانه، برای تدریس کتاب‌های تازه تالیف پایه‌های متوسطه دوم.

5 . برگزاری مسابقه‌ی کشوری مشاعره به میزبانی استان قزوین در مرداد 1395 که اطلاع‌رسانی آن به صورت بخشنامه برای تمامی استان‌ها خواهد بود. این مسابقه در سطح فرهنگیان و دانشجویان است. منبع مسابقه کتاب مشاعره تالیف جناب ملاحاجی آقایی  دبیر انجمن استان قزوین است.

 

7- به دلیل فعالیت‌های چشمگیر اتحادیه‌‌ی انجمن‌های علمی آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی کشور، نقش این اتحادیه در فرم ارزشیابی سالانه‌ی معلمان، فرم معلم نمونه و ...، قابل توجه بوده، چنان‌که بندی مبنی بر فعالیت همکاران در انجمن‌های علمی آموزش معلمان زبان و ادبیات فارسی استان‌ها ذکر گردیده که موجب امتیاز و ارتقا همکاران خواهد بود. همچنین در این راستا، انجمن‌های هر استان قادر به برگزاری دوره‌های ضمن خدمت در استان‌ متبوع خود نیز خواهند بود.

 

8.بر اساس هم‏فکری و هم اندیشی انجام شده بين شورای اجرایی اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی و آموزشی معلمان زبان و ادبيات فارسي کشور و دفتر برنامه‌ريزي و تألیف کتب درسي، مقرر شد جلسه‌ی بعدی اتحادیه ادبیات فارسی کشور و نیز نقد پيش‌نويس كتاب فارسي دهم، در اواخر فروردین 1395در استان گیلان شهر رشت برگزار گردد.

 

دبيرخانه اتحادیه انجمن هاي علمي معلمان ادبیات فارسی کشور

 

 

 

 

تاریخ ارسال: دوشنبه 12 بهمن 1394 ساعت: 11:21 |تعداد بازدید : 639 نویسنده :

دیدگاههای این مطلب

علی
1395/1/15|1:02
باسلام-سؤ ال های همکاران مذکور،سؤال ما هم هست،ضمن تشکر از زحمت اتحادیه،جواب های اتحادیه قانع کننده نیست،و ما از بسیاری از سؤال های آنها حمایت می کنیم و انتظار داریم اتحادیه جهت بالا بردن دانش معلمان،کلاسداری،تقویت نحوه آموزش معلمان برای حل مشکلات درسی و کنکوری دانش آموزان و غیره کار کند،بیشتر کار های آن عزیزان جنبی و نوعی سرگرمی و تفنن و در مواردی به درد 10/. از معلمان می خورد و مشکلات کماکان باقی است؛جهت و جهش در فعالیت اتحادیه مورد انتظار است(مثلا مشاعره چه مشکلی از معلمان ادبیات یا دانش آموزان را حل می کند-آن یک کار ذوقی و سلیقه ای و لذت بخش است و به نظر از حیطه و ظیفه سنگین اتحادیه بر حسب اساسنامه خارج است)
خداوند همه را هدایت و موفق کند
پاسخ : سلام
عرض ادب
اتحاديه با لطف و عشق برخي از همكاران و پيش كسوتان و دلسوزان و با تلاش بي چشمداشت و از خود گذشتگي آنان فعاليت مي كند. اگر چنانچه از اين گروهيد، به جاي انتقادهاي دلسرد كننده و شعاري روي به عمل آوريد و در بطن كار وارد شويد و هر آنچه را مي فرماييد، اجرا نماييم. ما هم در ركابتان خواهيم بود.
سپاس
سوسن
1394/12/11|14:21
با سلام و تشکر- از واگذاری ضمن خدمت بدون پول یا حد اکثر 10000 تومان برای هر دوره و نیز امتیازات عضویت در انجمن ها حمایت و سپاسگزاری می کنیم و از خدا برایتان توفیق می خواهیم ولی بقیه کارهایتان در حد شأن و منزلت انجمن نیست و مباحث و شائبه های دیگری را به ذهن متبادر می کند و ما با کسب اجازه از اعضای اتحادیه،به شدت با آنها مخالفیم -مثلاً پول برای مقاله بسیار طمعکاری و اجحاف در حق معلمان است که معلمان پایین ترین در آمدها را دارند در ضمن الان مقاله در آموزش و پرورش پشیزی ارزش ندارد نه حق التألیف می دهند نه به در ارتقا می خورد و حتی مدرک تحصیلی را یک پایه بالاتر از زمان استخدام قبول نمی کنند و مدرک بالا گاهی یک ریال به حقوق اضافه نمی شود و اگر مثلاًبین 10 تا 80 هزاربرای مدرک بالاتر اضافه شود به هیچ عنوان هزینه های دانشگاه ها را - اگر بویزه آزاد باشد-جبران نمی کند- تغییر مقطع هم نمی دهند-پس اتلاف عمر و وقت است و شما به آن دامن نزنید اگر خود خدای نخواسته دامن ندوخته اید و وواقعاً معلم هستید و طرفدار معلم، از این کارها پیشنهاد ندهید-حق یار حق خواهان باد-یک معلم با تجربه و دلسوخته و عاشق خدمت به ملت(انشاء الله)
پاسخ : سلام
عرض ادب همكار گرامي
گويا از جريان هاي اطراف بي اطلاع هستيد بزرگوار
ما با تمام تلاش و هماهنگي ها سعي كرده ايم اندكي از اين مشكلات را از دوش همكاران برداريم. براي چاپ مقاله در يك همايش پيش پاافتاده، آن هم در لوح فشرده بيش از 300 هزار تومان مبلغ مي گيرند. ما با تمام پيگيري ها موفق شده ايم با يك مجله به توافق برسيم كه اين مبلغ را حداقل كمتر كنيم. جيبي هم براي آن ندوخته ايم. قرار نيست به ما پرداخته شود. قرار است پرداخت به مجلات را تخفيف بگيريم.
ضمن اينكه همه مسايل بالا قبول. ولي همكاران محترمي هستند كه در اضطرارهاي علميشان به اين چاپ شدن مقاله شان نياز دارند و درمانده مي شوند. خواسته ايم تا مشكل آنان را حل كنيم.
ممنون
همکار
1394/11/29|18:42
سلام خدمت پیشکسوتان علم و ادب چون استاد سلیمانی،دکتر اسلام پناه و دکتر کمالی نهاد،از کار اخیرتان در باره امتیازات انجمن برای معلمان سپاسگزاریم و به نظر می رسد این کار ها برای معلمان سود مند است دوره های ضمن خدمت در استان ها با ابلاغ وزارت خانه و آن هم مثلا با دادن مبلغی حدود 10000 تومان حضوری یا غیر حضوری با استقبال معلمان به نسبه ممکن است همراه باشد وگرنه بقیه موارد پیشنهادی شما ره به ترکستان می برد و نوعی تبعیت محض از وزارت خانه و تخلیه ابتکارات و ظلم به معلمان محسوب می شود و نوعی انحراف ابداعی در اتحادیه است و با نارضایتی و عدم عضویت و یا انصراف اعضا همراه خواهد شد، که به صلاح آن عزیزان نخواهد بود-توفیق و رهنمود خداوند برای خادمان ملت و فرهنگ این مرز و بوم آرزومندیم
پاسخ : سلام
عرض ادب بزرگوار
به شما حق مي دهيم. چون از كنار دست بر آتش داريد.
ما هيچ فاليتي را اجباري نكرده ايم كه اجحاف باشد. يادمان هم نمي آيد كه بابت اين همه فعاليت و تلاش براي همكاران از كسي جيره و مواجب دريافت كرده باشيم كه حالا بخواهيم استنطاق شويم. فعاليت ها و برنامه ها حاصل كوشش و تلاش بي چشمداشت اعضاي محترم شوراي اجرايي و تماما در راستاي خدمت به همكاران محترم دبير ادبيات در نقاط مختلف كشور است.
پايدار باشيد.
 سلمان
1394/11/23|1:06
سلام فکر نمی کنید با همه ی زحمتی که می کشید،این گونه کارها به نتیجه مطلوب نمی رسد-چرا این کارها اکثرا به اسم آقای کمالی است؟ کار آن بزرگواران مشکلات درسی ،روشهای نوین، نحوه ی کلاسداری ،کمک به دبیران و دانش اموزان برای نحوه ی ورود به مدارس خاص و استعدادهای درخشان،مبتکر و خلاق شدن، و غیره است که باید آن را به معلمان را بیاموزید_ آیا دانشگاه و سایر مراکز آموزشی برای چاپ مقاله و کتاب پول می دهند ؟که شما از معلمانی تقاضای پول می کنید ،که جزء کم درامد ترین کارمندان دولتند و تخصص و تبحر و سرمایه ی دیگری برای درامد زایی ندارند_ جاهای دیگر نه تنها برای تالیفات ،پول نمی خواهند بلکه پول هم می گیرند و ارتقای شغلی می یابند در صورتی که در مقایسه با معلمان در یافت خیلی بیشتری هم می گیرندمثلا یک نفر با مدرک لیسانس در دانشگاه فرهنگیان حدود 3500000 تومان فقط در یافتی ماهانه اش است، اضافه کار بماند. و لی یک معلم با مدرک دکترا 1800000 تومان می گیرد- فقط بر اساس وجدان و ایمانتان قضاوت کنید و در معرض دید همگان قرار دهیدشما که عصاره و نماینده ما هستید پس این ها را به وزارت خانه منعکس کنید-باتشکر فراوان-همکار حق گوی آن عزیزان
پاسخ : سلام
عرض ادب همكار بزرگوار
اين همه درست. اما نقش ما اين وسط چيست؟ طوري فرمايش كرده ايد كه گويا ما عامل اين تبعيض هستيم. ما با دست خالي قصد خدمت به همين همكاراني داريم كه شما شعارش را داده ايد. جايي هم نبوده كه اين موارد بيان شده توسط شما را نگوييم.(البته اصولمندتر و منطقي تر)
شما هم از اين پس اگر شيوه اي بهتر و كارآمدتر مي دانيد، بياييد تا با هم دنبال كنيم.
ممنون
یک معلم
1394/11/20|18:18
با سلام و عرض ادب-ضمن تشکر از تلاش استادان عزیز،این پیشنهادها عملا مقدور نیست و به جای جذب بیشتر ،همکاری همکاران را دفع می کند،اجرای دوره ضمن خدمت بدون هزینه به صورت حضوری و یا غیر حضوری در طول سال به میزان 40 ساعت وظیفه دولت است - شما لطف کنید این قانون را عملیاتی نمایید که همه سپاسگزار شما باشند و از وظایف اصلی شماست- خدا نگهدارتان- منتظر دریافت خبرهای خوش چنین پیشنهادی از شما هستیم
پاسخ : سلام
ممنون از پيشنهادتان
گويا ما را با مركز برنامه ريزي و منابع انساني وزارت اشتباه گرفته ايد همكار محترم؟
حق يارتان
معلم ادبیات
1394/11/19|0:21
سلام وخسته نباشید-با این مصوبات بدون پشتوانه و متنفر کننده ،شما هم با این حقوق کمِ معلمان می خواهید آن ها را نسبت به ادبیات و انقلاب و معلمی بدبین کنید- کدام قانون به شما اجازه داده که به درک معلم ها توهین کنید و هرچه بافته اید به آنها تحمیل کنید،کجای این کارهای شما دانش افزایی و پیشرفت علمی و درسی همکاران و دانش آموزان را در بر می گیرد؟شما چرا با این هزینه های اسکان و پذیرایی و هدیه و غیره باری بر دوش ادارات آموزش و پرورش می اندازید-شما برای اسم و رسم خودتان کار می کنید و حق ندارید که استان های اندکی راکه جزءِ انجمن ها هستند با اعتراض معلم ها به پیشنهادهای شما ،بی ارزش تر کنید مگر ما دستمان چلاق است که پول به دامن شمابریزیم؛می شود با حدود 150000تومان یا کمتر و بیشتر، مقاله علمی ترویجی یا isc یا حتی مجانی مورد قبول وزارت علوم چاپ کرد، تازه مقاله در این نشریات بی هویتی که بافته اید کدام مشکل علمی یا کنکوری را حل می کند ؟اگر نشریه علمی پژو هشی یا isi یا تخصصی و دارای مجوز وزارت ارشاد است ،چه مدرکی برای این مورد دارید؟الان مجلات معتبر بسیاری وجود دارد که 90/. آن ها مجانی است؟ شما چرا با این اوضاع کیسه دوخته اید اگر کارتان به این شکل ادامه یابد به دیوان عدالت اداری و وزارت خانه و دادگستری و دیگر جاها شکایت خواهیم کرد- اگر شما قانونی هستید کدام بخشنامه ها ی وزارتی در طول سال مربوط به انجمن شماست؟ چرا مسابقه آن هم با پول معلمان از کتاب رئیس گروه ادبیات وزات خانه باشد؟چگونه می توانید پاسخ دهید که دوره ضمن خدمت را اختصاصی کنید؟مگر دوره ویا کتاب قحطی است؟که هم از آخور می خواهید بخورید و هم از توبره؟اگر کارتان قانونی و عقلانی و غیر انتفاعی است این یاداشت و ایمیل را نشان دهید تا برخی ببینند و ما درصورت ادامه در عزم خود برای اعتراض استواریم اگر راستگویید و کمی غیرت معلمی در شماست کارهای علمی خداپسندانه و بدون هزینه برای این قشر گرانمایه و ستم کشیده انجام دهیدتا به واسطه رضایت خلق، خدا از سر تقصیرات و تصمیمات مردم آزارتان بگذرد-این ها از سر دلسوزی است نه چیز دیگری. اگر یک ریال از پول انجمن استان ها به دامن شما ریخته شود ما علاوه بر این که نمی بخشیم بلکه پدر رئیس انجمن را صلواتی خواهیم کرد و بعد به سراغ شما می آییم -آرزوی عاقبت خیری وعقل سلیم برایتان داریم- والسلام
پاسخ : سلام
عرض ادب محضر شما همكار عصباني
فكر مي كنم ديواري كوتاه تر از اتحاديه نيافته ايد كه دردها و مشكلاتتان را سرش آوار كنيد!اگر جايي در اين برنامه ها حرف از اجبار ديده ايد، مشخص كنيد. شما هم بهتر است عاقلانه تر سخن گوييد. شما فقط چند جمله را در مصوبات مي بينيد و به زعم خودتان در جايگاه مدافع همكاران فرهنگي هر چه از دهانتان بيرون مي آيد، بيان مي كنيد. اما اطلاع نداريد كه براي يكي از همين فعاليت ها مثلا دوره غير حضوري حدود 3 ماه است كه براي ايجادسرفصل و صدور مجوز كشوري و شيوه آزمون و طراحي سوال و هماهنگي انتشارات و نحوه عملكرد انجمن ها و هماهنگي سامانه و ... نشست ها و رفت و آمدهاي بسيار انجام شده و تلفن ها و فكرها شده تا اجرايي گردد و هنوز هم تا اين تاريخ يعني پايان سال 94 به نتيجه قطعي نرسيده ايم. ضمن اينكه بابت هيچ كدام هم هزينه اي نداشته و نخواهيم داشت. پس اينگونه راحت قضاوت كردن در شأن همكار فرهنگي نيست؛ آن هم همكار ادبياتي!
سال خوبي برايتان آرزو داريم.
مهدی
1394/11/18|19:57
سلام آیا این نشریه مجوز وزارت آموزش عالی و علوم وتحقیقات را داردو به صورت علمی پژوهشی یا علمی ترویجی یا تخصصی و دارای ضریب تاثیر است یا خودتان آن را تعریف کرده اید- تازه به چه درد معلم ها می خورد؟شما 1000000 تومان بدهید تا من مقاله iscرا یک ماهه در اختیار شما قرار دهم-شما معلمان را می خواهید ابزار تفریح خودتان قرار دهید- این ها از انصاف یک همکار به دور است- ما ز یاران چشم یاری داشتیم
پاسخ : سلام
همكار محترم آقا مهدي گل
اين مجله همان طور كه ذكر شده علمي تحليلي و ادبي است و تا كنون بيش از 150 شماره اش چاپ شده است. در حوزه مقاله هم به اندازه اي تجربه داريم كه نخواهيم يك ميليون به شما بدهيم كه برايمان مقاله چاپ كنيد.
اين موضوع يك توافق است با يك مجله براي چاپ مقالات همكاراني كه در اضطرارهاي دانشگاهي يا شغلي نياز به چاپ مقاله در چنين نشرياتي دارند. كاملا هم اختياري است و هزينه هم به مجله بايد پرداخت شود نه اتحاديه. آن هم صرف هزينه هاي چاپ مي شود كه حتما مي دانيد براي چاپ يك مجله با حداقل 10 مقاله بيش از 3 ميليون تومان مي شود. پس 10 تا 150 هزار تومان مي شود يك ميليون و پانصد هزار تومان و ما خواسته ايم به اين نحو كمكي به همكاران كرده باشيم؛ نه مورد هجوم سخنان آزار دهنده شان قرار گيريم.
با تشكر
پور باقر
1394/11/17|7:59
سلام ، خدا قوت . ممنون از پیگیریها و.جلساتی که برای پیشرفت آموزش و پرورش کشورمون انجام میدهید. اتحادیه انجمنهای ادبیات فارسی کشور خیلی رونق گرفته است. همینکه در تصحیح و تالیف کتب جدید از اتحادیه استفاده میشود ، گواه این موضوع است.
پاسخ : سلام
عرض ادب محضر شما
اين همه از نتايج خوش فكري و تلاش همكاران بزرگوار ادبيات در سراسر كشور است. اميدواريم بيش از پيش شاهد رشد ادبيات و توانمندي همكاران خوبمان باشيم.
با تشكر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات مذهبیانتظار8